Monika Michalska

Monika Michalska

 

Z wykształcenia jestem kosmetologiem i masażystką. Od 12 lat pracuję w zawodzie pomagając klientom odzyskiwać siły witalne i piękno. Tym co mnie wyróżnia jest holistyczne i indywidualne podejście do ciała i poszukiwanie rozwiązań nie tylko tych tradycyjnych, ale i alternatywnych, w terapiach łączę 40 technik masażu i praktyk z całego świata.

Moją misją jest nauczanie czym jest kosmetologia holistyczna, w której piękno traktuje się jako całość: piękny wygląd, zdrowie, dobre samopoczucie, styl życia, emocje, stan psychiczny, adaptacja otoczenia, w którym żyjemy.

Zajmuję się także coachingiem zdrowego stylu życia, w skład którego wchodzi: prawidłowy indywidualnie dobrany sposób odżywiania, umiarkowana aktywność fizyczna, nauka technik zwiększających odporności na stres, zdrowe zachowania seksualne, systematyczna kontrola stanu zdrowia fizycznego, psychicznego i emocjonalnego, brak stosowania używek.

Jako praktyk przez 12 lat  pracowałam w gabinetach Spa&Wellness wykonując 40 technik masażu z całego świata oraz zabiegi i masaże na twarz. Specjalizuje się w holistycznych terapiach całego ciała. Prowadzę specjalistyczne certyfikowane przez położną programy zabiegowe dla kobiet w ciąży. Wprowadziłam na rynek programy prozdrowotne dla firm. Prowadzę własną działalność gospodarczą, dzięki której zagłębiłam się w tematy kosmetologii holistycznej oraz wykładów, warsztatów, wyjazdów, konferencji prozdrowotnych na terenie całej Polski, w obecnej sytuacji związanej z COVID-19 prowadzę wszystkie pakiety również online. Zajmowałam się także promowaniem ekologicznych marek kosmetycznych. Moją najnowszą dziedziną działania jest coaching zdrowia, dzięki któremu przeprowadzam klientów przez procesy związane z szeroko pojętą zmianą.