Edyta Dawiskiba

Edyta Dawiskiba

 

Jestem coachem zdrowia i mentorem witalnym oraz instruktorem Slow Joggingu.

Moja pasja, stała się pracą, a praca stylem życia.

Dzielę się swoją energią i wartościami, które zmieniają życie.

Uczę, inspiruję i zarządzam procesem edukacji w temacie zdrowego stylu życia drugiej osoby. Wprowadzam ludzi na ścieżki zdrowia i witalności, podwyższam ich kompetencję i praktyczne umiejętności, poprzez zmianę przekonań i wprowadzanie zdrowych nawyków, małymi krokami zmieniającymi styl życia. Dbając o to, co i jak jemy, dbając o dobry sen,  właściwy ruch, otoczenie, wzajemne kontakty, mamy wpływ na swoją biologię , która staje się prawdą o nas samych. Moje działania i proces z klientem opieram na programie Mentoringu Witalnego, opracowanego wg 4 filarów zdrowego życia dr Rangana Chatterjee z Wielkiej Brytanii.

Z Well being Mentoring Witalny, współpracuję w zakresie wprowadzania ludzi na ścieżkę umiarkowanej aktywności fizycznej, jaką jest Slow Jogging, japońska droga do zdrowia i długowieczności.  Ruch jako jeden z 4 filarów zdrowia, naprawdę ratuje ludzi i profilaktycznie dba o nasze zdrowie.

Mnie osobiście Slow Jogging dodał skrzydeł! Uratował  przed dwoma powolnymi zabójcami stresem i depresją. Odczuwam, iż całe życie miałam „pod górkę”. Nieustanna walka o przetrwanie z dwójką dzieci u boku. Przygniatał mnie nadmiar pracy najpierw w korporacji (bankowość) , potem w gastronomii, Nadmiar używek dla rozluźnienia, odstresowania, obowiązków ponad możliwości. Do tego duża odpowiedzialność, codzienny stres, gonitwa, posiłki w pędzie, notoryczne niedosypianie. Wszystkie te okoliczności doprowadziły mnie i mój organizm do wycieńczenia. Przyszedł taki dzień – moje osobiste dno mentalne, kiedy dotarło do mnie, że jeszcze chwila, a padnę na twarz lub wyhoduję w sobie jakąś straszną chorobę. Wtedy zaczęłam otwierać się na zdrowie i holistyczne podejście.

Przeorganizowałam swoje życie z potrzebą znalezienia równowagi w ciele, głowie i duszy, przyciągnęłam do siebie nowe możliwości, w których m.in. była niesamowita dla zdrowia, aktywność fizyczna – slow jogging  oraz Vital Academy – 5 miesięcy pracy nad sobą w naturalny sposób z racjonalną dietą wraz z naturalną suplementacją, umiarkowaną aktywnością SJ, odpowiednią ilością snu oraz praktyką uważności.

W programie Vital Academy, odnalazłam równowagę i umiar, dając swojemu organizmowi zdrowie . Zapraszam i Was do poznania tej niesamowitej aktywności fizycznej i wkroczenia na witalne ścieżki zdrowia.  Treningi prowadzę w całej Warszawie przez 6 dni w tygodniu, w uzgodnieniu  potrzeb klientów.

biuro@twoja-przestrzen.pl

tel: (+48)  537 127 08

www.twoja-przestrzen.pl

fb: Twoja-przestrzeń

insta:twoja_przestrzen.pl