Aldona Prokopiuk

Aldona Prokopiuk

 

„Bądź zmianą, którą pragniesz ujrzeć w świecie”
Mahatma Gandhi

Każdy moment jest idealny, na wprowadzenie w życie nowych nawyków, by dłużej cieszyć się zdrowiem i zarażać optymizmem.

Mam Hashimoto i doświadczenie, jak czerpać radość życia będąc w doskonałej formie, pomimo przeróżnych przeciwności losu.

Za rok o tej porze..

Nie ma nic gorszego, niż świadomość, że gdybym w zeszłym roku zaczęła, dzisiaj byłabym w miejscu, w którym od jakiegoś czasu chciałam się znaleźć. Nie jesteśmy doskonali, a każda zmiana wymaga przejścia pewnego odcinka drogi i to, w odpowiednim dla siebie tempie.

Nie masz wrażenia, że przydałby Ci się taki głos wewnętrzny, bądź ktoś obok Ciebie, kto będzie ci sekundował, a w odpowiednim momencie wskaże ci, że zaczynasz zmieniać kierunek?

Tym kimś obok Ciebie, może być Mentor Witalny, Diet coach czy Coach zdrowia. Wówczas zaczynając dzisiaj, małymi krokami, za rok o tej porze będziesz zupełnie w innym miejscu.

Jest więcej osób, takich jak Ty

Jeśli więc masz poczucie, że próbowałaś już wszystkiego i tyle razy, a wciąż wracasz do punktu wyjścia, trafiłeś w dobre miejsce.

Każdy z Nas jest inaczej skonstruowany, nie musimy robić wszystkiego, tak jak inni, ważne jest jednak by iść do przodu.

W grupie osób z podobnymi wyzwaniami jest łatwiej, wymieniając się doświadczeniami, potknięciami, o dobrym towarzystwie nie wspomnę. Obecność innych przyjaznych nam ludzi w drodze do zmiany jest szczególnie istotna.

Zdrowy styl życia to droga do sukcesu.

A powiedzenie w zdrowym ciele, zdrowy duch nabrało w moim wypadku nowego znaczenia.